Úvodní stránka >> Kontakty >> Partneři >> SOEHNLE Professional
 

obrazek131pomocny

 

 
Soehnle Industrial Solutions GmbH
 

Soehnle Industrial Solutions GmbH je jednou z vedoucích světových firem v oblasti profesionální měřicí techniky a technologie vážení se značkou SOEHNLE Professional.

Vedle standardních vah pro průmysl, obchod, zdravotnictví a fitness nabízí specializovaná řešení podle specifických požadavků zákazníků.

Významný je i sortiment vah pro logistiku včetně systémů automatického stanovení hmotnosti a objemu zásilek. Letištními váhami značky SOEHNLE Professional je vybavena většina evropských letišť.

Německé značka SOEHNLE Professional je více než 140 let garancí vysoké kvality, preciznosti a perfektní servisní podpory. Prodej a servis je v celosvětovém rozsahu zajištěn přes síť autorizovaných obchodních a servisních partnerů.NETTO Electronics s.r.o. jako výhradní zastoupení a autorizovaný servis v České republice a Slovenské republice dodává kompletní sortiment Soehnle Industrial Solutions GmbH zahrnující průmyslové kompaktní, plošinové a podlahové váhy, lékařské váhy a váhy pro fitness centra, vážicí indikátory, letištní váhy a tenzometrické snímače.

 

 

 

 

Certifikát ISO naleznete ZDE.

Certifikát Medical naleznete ZDE.

 

KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
RYCHLÝ VÝBĚR VÁHY
  vyhledávat dle
váživosti:
dílku:

typ použití:
prostředí:
PROSPEKTY ke stažení

 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.