Vážení Big-bagů (vaků)

Vážení Big-bagů (vaků)

 

 

 

 

 

 

 

Vážicí sestavy umožňující plnění big-bagů (vaků) a otevřených pytlů. Tyto sestavy jsou vhodné pro plnění různých sypkých hmot, např. ve stavebnictví, cukrovarech, potravinářství, chemickém průmyslu atd.

 

Váhu je také možné začlenit do stávající plnící stanice pro plnění vaků (big-bagů).


 

Pro vážení big-bagů nabízíme tyto možnosti:

 

  • Vážení na podlahové platformě – plněný big-bag je zavěšen na konstrukci, která je součástí podlahové platformy nebo je součástí plnící stanice. Váha je umístěna pod big-bagem na podlaze.
  • Vážení na závěsné konstrukci – plněný big-bag je zavěšen na konstrukci, která je osazena tenzometrickými snímači.
     

Sestava:

 

Cejchuschopné podlahové váhy SOEHNLE Professional 2813 jsou vhodné pro přesné a rychlé vážení. Robustní provedení se čtyřmi tenzometrickými snímači a s dokonalým krytím proti prachu a vodě IP68 zaručuje dlouhou životnost váhy i v klimaticky náročných provozních podmínkách.

 

Podle požadavků vyplývajících z náročnosti prostředí se dodávají váhy v provedení nerezovém, z lakované nebo z žárově pozinkované oceli. Mohou být umístěny na podlaze nebo zapuštěny do základového rámu v úrovni podlahy. K vahám na podlaze lze doplnit nájezdové rampy.

 

Podle požadavků na funkce (vážení, počítání kusů, navažování komponent, dávkování, tisky, datové rozhraní atd.) se k podlahovým platformám připojují digitální indikátory, např.: SOEHNLE Professional model 3010.x2, 3025, 3035, S30-2780, ISHIDA IWX, IWB nebo IWQ.


 

 

Stále žádanějším řešením je připojení jednokomponentní dávkovací jednotky NETTO 3010 pro automatické dávkování. Dávkování lze přesně řídit na požadovanou hmotnost a zároveň ovládat chod dávkovacího uzávěru (např. hrubé a jemné plnění s použitím korekcí doběhu) až k jejich úplnému zastavení při dosažení požadované hmotnosti prostřednictvím nastavení potřebných limitů na připojeném digitálním indikátoru SOEHNLE Professional 3010 spolu s ovládací jednotkou JD 3010. Výhodou je připojení tiskárny pro označení naváženého množství, dále pak možnost připojení do PC pro archivaci a další zpracování navážených dat (více informací – programové vybavení DataPoint nebo systém NETTOControl).

 

 


 

 

Pracovníci našeho obchodního oddělení Vám rádi poskytnou další informace
a pomůžou s výběrem vhodného řešení:


tel.: +420 271 001 877 /
email: sales@vahynetto.cz

design
KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
RYCHLÝ VÝBĚR VÁHY
  vyhledávat dle
váživosti:
dílku:

typ použití:
prostředí:
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.