Úvodní stránka >> VÁHY A VÁŽICÍ SYSTÉMY >> VÁŽICÍ SYSTÉMY >> In-line kontrola výrobků >> Identifikace a dosledovatelnost výrobků WIPOTEC (Track & Trace)
 

Identifikace a dosledovatelnost výrobků WIPOTEC (Track & Trace)

Identifikace a dosledovatelnost výrobků  WIPOTEC (Track & Trace)

 

 

 

 

 

Track & Trace (T&T) technologie je známá především ve farmacii. V současné době však nachází své uplatnění napříč odvětvími a to všude tam, kde je potřeba zajistit pravost výrobku.

 

Díky technologii (T&T) je možné identifikovat každý jednotlivý produkt od výroby až ke koncovému spotřebiteli. Například ve farmacii, aby spotřebitelé věděli, že léčivý přípravek je pravý, potřebují výrobky výrazné značení a identifikaci proti padělání. To je přesně to, co T&T zajišťuje. Lékárníci tak mohou jasně identifikovat výrobky a sledovat přepravu každého balení od začátku do konce. To spolu s bezpečně uzavřeným obalem vytváří bezpečnost a důvěru. Tento vysoce flexibilní systém sledování kvality (Traceable Quality System - TQS) je vhodný pro požadavky na sériovou výrobu léků, které se v jednotlivých zemích liší.

 

Kromě toho lze úspěšně integrovat komponenty OEM do balicích strojů. Standardizovaná rozhraní také podporují dokonalou integraci systému T&T do IT. Díky tomu jsou plně kompatibilní s existujícími komponenty strojů a systémů.

 

 

 

Model TQS-BP

 

Jednoduchá agregace sad či svazků (tzv. „skupinové balení“) – flexibilní a nezávislá na formátu

 

 

TQS-BP je dokonale vybaven pro jednoduchou implementaci první úrovně agregace. Systém umožňuje kombinovat sériová čísla z více jednotlivých balíčků do jednoho jedinečného sériového čísla sady.

 

Model má formátově nezávislý transportní a čtecí systém. Balíčky jsou přijímány přímo ze stroje tvořícího svazky balení (tzv. „skupinová balení“), nebo mohou být také zavedeny ručně. Inteligentní identifikace kódu strojem poskytuje optimální flexibilitu i při případných změnách geometrie. Bez ohledu na to, zda jsou sady zabalené smršťovací fólií nebo jiným přebalem, lze je pomocí volitelné UV kamery spolehlivě a bezpečně přečíst.

 

 

Model TQS-CP

 

Perfektní poloautomatická agregace

 

TQS-CP znamená úspěšnou poloautomatickou agregaci ručně předbalených skládacích krabic. To umožňuje pohodlně přiřadit jednotky od nižší úrovně (skládací krabice nebo svazek) k vyšší úrovni balení (přepravní karton).

 

Obsluha umístí zabalené jednotky po vrstvách do přepravního kartonu. Každá dokončená vrstva je poté fotografována shora pomocí plně integrované kamery. Kamera se automaticky posune do přednastavené výšky, aby se vždy zajistila správná vzdálenost zaostření. Po dosažení definovaného počtu vrstev a jednotek se agregační proces dokončí a automaticky se vygeneruje štítek.

 

TQS-CP také řídí další úroveň balení (například přepravní kartony na paletách). Agregaci palet lze řídit paralelně pomocí volitelného TQS-MP-EXT. Operátor je podporován integrovaným displejem na ručním skeneru.

 

TQS-CP-Bottle – tato verze s 360% kamerou je určena pro poloautomatickou serializaci produktů typu ampule či lahev. Více informací: https://www.wipotec-ocs.com/en/track-trace/tqs-cp-bottle/. Pro rychlou / automatickou serializaci produktů v lahvičkách slouží TQS-LI-Bottle (https://www.wipotec-ocs.com/en/track-trace/tqs-li-bottle/)

 

 

Model TQS-HC-A

 

Nejkompaktnější serializační stroj na trhu

 

Pět funkcí (serializace, Tamper-Evident/pečetění pro ochranu před zjevnou neoprávněnou manipulací, Vignette Labeler/lepení označení, dodatečný tisk etiket, vážení) v jedné jednotce dělá z TQS-HC-A nejkompaktnější serializační stroj na trhu. Může být snadno integrován do výrobních částí s nedostatkem prostoru. Má vynikající poměr ceny a výkonu ve srovnání s jednotlivými komponenty.

 

Výrobky s chybným označením jsou vyřazeny před samotným vážením do samostatného uzamykatelného boxu. Výrobky s vadnou hmotností používají druhý vyřazovací systém přímo za vážícím pásem. Intuitivní ovládání všech komponent je pohodlně a centrálně uspořádáno v jediném rozhraní. To znamená, že všechny systémové komponenty jsou přímo, rychle a snadno ovládány jediným softwarovým rozhraním bez jakýchkoliv změn programů.

 

 

Model TQS-SP

 

Serializace na minimální prostoru

 

 

TQS-SP je uživatelsky přívětivé řešení pro serializaci jednotlivých balení. Složená balení jsou přepravována speciálně navrženým, dvojitým pásovým dopravníkem nahoře / dole, který zajišťuje maximální stabilitu.

 

Dopravník TQS je plně nastavitelný ve třech osách tak, aby se rychle a snadno přizpůsobil různým formátům balení. Kódy jsou vytištěny podle potřeby na chlopně (přední nebo zadní strana) nebo na horní stranu balení. TQS-SP lze použít do výrobní linky s automatickým přísunem balením, nebo jako samostatná mobilní jednotka s manuálním vkládáním. Touto jednotkou může být dovybavena jakákoliv existující balicí linka.

 

Díky ConfigureFast jsou identická tisková data odesílána přímo do tiskárny a do kamery. Všechny systémové komponenty jsou rychle a snadno ovládány z jediného uživatelského rozhraní bez nutnosti přepínání programů.

 

 

 

S výběrem nejlepší varianty řešení Vám rádi poradí zkušení produktoví manažeři
na tel: +420 271 001 877, případně na e-mailu
sales@vahyNetto.cz.

 

 

design
KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
RYCHLÝ VÝBĚR VÁHY
  vyhledávat dle
váživosti:
dílku:

typ použití:
prostředí:
PROSPEKTY ke stažení

 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.