Kontrolní průběžné váhy WIPOTEC

Kontrolní průběžné váhy WIPOTEC

 

 

 

Zde naleznete základní přehled kontrolních průběžných vah, sloužících k 100 % kontrole plnění standardu výrobkem, které máme v nabídce.

 

 

 

 

Model EC-E

 
Základní produkt průběžných vah. Nabízí špičkový poměr mezi výkonem a cenou.  Typický je vysokou kvalitou, spolehlivostí a výkonem až 150 ks/min. Standardní stroj je navržen pro jednoduché aplikace. Vyniká jednoduchým, intuitivním a přesným ovládáním.

 

 

Model HC-M

 

Vysoká výkonnost v oblasti středních aplikací

 

Zaručuje vysokou přesnost pro aplikace až do výkonu 250 ks/min. Je to celosvětově nejprodávanější verze. Spolu s výkonem/rychlostí, se vyznačuje větším počtem standardních hardwarových a softwarových možností pro 100% monitorování produktů dle direktivy Welmec pro hotově balené zboží. HC-M je samozřejmě k dispozici také jako varianta WD, pro velmi vlhké prostředí, s krytím IP69k. Splňuje rovněž nejnáročnější požadavky z pohledu hygieny a sanitace.

 

 

Model HC-A

 

Nejvýkonnější kontrolní váha s širokým rozsahem využití

 

Vlajkovou lodí kontrolních vah WIPOTEC-OCS je řada HC-A s celým spektrem technologických možností.

 

V závislosti na aplikaci dosahuje výkonu až 650 ks/min a lze jej snadno integrovat všude tam, kde vám nejvyšší spolehlivost, přesnost a rychlost, poskytují zásadní výhodu v produktivitě. Stěží existují jakákoliv omezení z pohledu modularity a přizpůsobení/customizace strojů HC-A. Používají se především v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. Jsou vhodné pro složitější aplikace s více drahami nebo pro velmi rychlé vážení velmi lehkých produktů, jako jsou například jednotlivé pilulky, balíčky tyčinek a podobně.

 

 

 

S výběrem nejlepší varianty řešení Vám rádi poradí zkušení produktoví manažeři
na tel: +420 271 001 877, případně na e-mailu
sales@vahyNetto.cz.

 

 

design
KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
RYCHLÝ VÝBĚR VÁHY
  vyhledávat dle
váživosti:
dílku:

typ použití:
prostředí:
PROSPEKTY ke stažení

 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.