Úvodní stránka >> Kontakty >> Partneři >> WIPOTEC-OCS
 

obrazek726pomocny

 

 
WIPOTEC-OCS GmbH.
 

WIPOTEC-OCS je inovativní a spolehlivý partner pro vysoce výkonná, procesní a zákaznická řešení vážení a kontroly. Společnost je jedna z předních světových firem v oblasti technologie dynamického vážení a kontroly produktů s více než 30 lety zkušeností na trhu. WIPOTEC-OCS je garancí vynikající kvality výroby, nejvyšší flexibility a hlubokou odbornou kompetencí.

 

Prodej a servis je v celosvětovém rozsahu zajištěn přes síť autorizovaných obchodních a servisních partnerů. Takovým partnerem je nově NETTO Electronics, s.r.o., které využívá svých dlouholetých zkušeností, znalostí i praxe v oblasti automatických vah a nabízí špičkové služby pro produkty značky Wipotec.

 

Všechny produkty a integrační řešení WIPOTEC-OCS jsou vyvíjena v moderním sídle společnosti WIPOTEC v Kaiserslauternu v Německu. Všechny produkty WIPOTEC jsou vyráběny s nejvyššími technickými znalostmi a dovednostmi. Vysoká kvalita a spolehlivost, ve spojení s mimořádnými výkonovými charakteristikami a přímou integrací, jsou výsledkem práce společnosti na principu „vše pod jednou střechou“. 

WIPOTEC pracuje s filozofií vertikální integrace. 85% strojních součástí, včetně softwaru i hardwaru se vyrábí v závodě Kaiserslautern. Tato až neuvěřitelná šíře pokrytí výroby přístrojů a součástek  zajišťuje nejkratší možný dodavatelský řetězec od základního výzkumu, přes vývoj projektů, výrobu elektroniky, konstrukci a výrobu strojů, až po prodej a servis. Tato filozofie výroby umožňuje maximální životnost strojů a flexibilitu konfigurace.

KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
RYCHLÝ VÝBĚR VÁHY
  vyhledávat dle
váživosti:
dílku:

typ použití:
prostředí:
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.