Úvodní stránka >> Podpora a služby >> Servisní služby
 

Servisní služby


NETTO Electronics s.r.o. poskytuje veškerou servisní podporu nezbytnou pro optimální chod vážicích zařízení.
Naše servisní oddělení, které zajišťuje záruční i pozáruční servis dodaných zařízení, má k dispozici všechny potřebné náhradní díly a technické vybavení.

Zajistit rychlou servisní podporu průmyslových vážicích zařízení, znamená být vždy co nejblíže k zákazníkovi. Firma NETTO Electronics s.r.o. proto disponuje rozsáhlou sítí smluvních servisních partnerů po celém území ČR a SR.
Pracovníci našeho servisního oddělení vždy posoudí nutnost vlastního zásahu nebo doporučí a zajistí návštěvu našeho servisního partnera ve vašem regionu.


Servisní oddělení NETTO Electronics s.r.o. lze standardně aktivovat v pracovních dnech od 7:15 do 16:30 na telefonním čísle +420 271 001 870


Našim zákazníkům navíc nabízíme následující propracované servisní programy dlouhodobě chránící vložené investiční prostředky.


Nepřetržitý 24 hodinový servis

Nepřetržitý 24 hodinový servis vybraných zařízení je poskytován na základě servisní smlouvy. Naši technici vybavení náhradními díly a servisními vozidly jsou neustále k dispozici.
Služba je zajišťována ve spolupráci s uživateli, kterým je doporučena metodika identifikace poruchy a následné aktivace naší servisní služby.
Máte-li zájem o uzavření servisní smlouvy kontaktujte nás na:
tel.: +420 271 001 877
 

 

 

Preventivní servisní prohlídky

Pravidelné preventivní prohlídky vybraných zařízení jsou prováděny na základě servisní smlouvy.
Pravidelná péče o vážicí zařízení zajišťuje jeho dlouhodobě bezchybný provoz a do značné míry eliminuje výskyt havarijních stavů.
 

 

 

Školení uživatelů

Součástí každé dodávky vážicího zařízení je zaškolení uživatele z hlediska obsluhy i údržby zařízení.
Firma NETTO Electronics s.r.o. provádí v pravidelných intervalech další školení uživatelů. Pokud vám nebude vyhovovat nabízený termín, pak lze dohodnout individuální zaškolení vašich pracovníků u vás nebo v našem školicím středisku v Praze.
 

 

 

 

 

 

 KONTAKTUJTE NÁS
tel.: +420 271 001 850

Kontakty
POPTÁVKA
Poptávka Jak nakupovat
RYCHLÝ VÝBĚR VÁHY
  vyhledávat dle
váživosti:
dílku:

typ použití:
prostředí:
 
 
NETTO Electronics s.r.o.
Malešická 45a/2777
CZ - 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 877
Fax: +420 271 001 879
sales@vahyNetto.cz
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.